ארכיון כללי

 

מטרתה של מערכת ההדרכה בבית החולים היא לקדם את פיתוח המשאב האנושי ולהעלות את הרמה המקצועית של העובדים, בדרך של הכשרה שיטתית והדרכה רצופה ומתמדת.
ההון האנושי הוא חוד החנית של המוסד הרפואי שרואה לנגד עיניו את טובת המטופל, שמירה על זכויותיו ומתן הטיפול הטוב והמקצועי ביותר. כביטוי עיקרי לכך עליו להשקיע בהכשרה מקצועית של כוח העבודה.
הקורסים, ההשתלמויות השונות והמגוונות וימי העיון המתקיימים בבית החולים ממלאים תפקיד חשוב בקידום מטרה זו, במיוחד לאותם קבוצות עובדים, המהוות למעשה חלק נכבד מהתשתית המקצועית ועתודת כוח האדם של המרכז לבריאות הנפש שער מנשה.
מחלקה א-4
מחלקה א-4
המחלקה מיועדת לחולים ממושכים (כרוניים) שברוב המקרים אינם משתחררים מבית החולים, מתקשים לחיות חיים עצמאיים בקהילה וזקוקים לקבלת טיפול במסגרת אשפוז.
חלק מהמטופלים במחלקה עוברים תהליך שיקום פנים חוץ בצורה הדרגתית במטרה לשלבם במערך השיקום.
המחלקה מספקת מכלול טיפולים. טיפול תרופתי וטיפולים פרטניים וקבוצתיים מסוגים שונים.
מחלקה א-3
מחלקה א- 3 הנה מחלקה פעילה סגורה הנמצאת בבניין רב תכליתי בצמוד ליחידת מיון והשהייה ולמחלקה פעילה ה'.
שירות- המחלקה מספקת שירותי אשפוז, ע"י מתן מענה לכל צורכי המחייה של המטופלים, ובכלל זה מתן טיפולים שונים- רפואי, סיעודי, סוציאלי, פסיכולוגי וריפוי בעיסוק.
מחלקה ג'
המחלקה מיועדת לטפל במגוון פסיכופתלוגיות קשות במגוון טיפולים והתערבויות לאוכלוסיית מטופלים המשתחחרים ממחלקות סגורות בביה"ח ומהמחלקות המשפטיות, ברמיסיה חלקית/מלאה ומביאה אותם ,ליכולות הנדרשות לקראת שילובם בקהילה.

  1. לעמוד הבא

עבור לתוכן העמוד