חדשות ואירועים

דרושים מאבטחים
דרושים מאבטחים למרכז שלנו. תנאים טובים למתאימים. לחץ על הכותרת לפרטים.
ערב הוקרה לעובדי החטיבה המשפטית (כותרת מכילה קישור לתמונות)
ביום שני, 12/09/2022 התקיים ערב הוקרה לעובדי החטיבה המשפטית ובני/ בנות הזוג. הערב התקיים במתחם הVIP בסינמה סיטי. כיבדו בנוכחותם – ענבל ירקוני מחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים הנהלת בי"ח ובני ובנות הזוג של העובדים המסורים. ד"ר פורטוגיז - "תודה על העבודה המסורה ימים כלילות מתוך אנושיות, חמלה ומקצועיות, בתנאים מאתגרים כדי לטפל במטופלים ובמשפחות. ההשקעה שלכם ראויה להערכה. אנחנו רואים אותה. לקראת השנה הקרובה בית החולים קיבל תקציב ייעודי לטובת הצוותים של החטיבה לביטחון מרבי שמיועדים להכשרות ולרווחת העובדים. ערב זה הוא רק חלק מעשיה רחבה ואינטנסיבית של הצוותים שלנו של ההנהלה ושל משרד הבריאות, בדגש על חטיבת המרכזים הרפואיים לשפר את הערך שאנחנו נותנים למטופלים, למשפחות, לצוותים ולקהילה. שיפור המוגנות של המטופלים והצוותים ע״י הדרכות והכשרות, שיפוץ הלובי והחדרים ,הפחתת הצפיפות ע״י פתיחת חצרות, שיפור האוטונומיה של המטופלים ע״י הכנסת טלפונים סלולריים ועוד . הצוותים המצוינים שלנו פועלים לתת את הטיפול האנושי והמקצועי ביותר למטופלים המאתגרים ביותר במערכת בריאות הנפש ובכך שומרים על כלל מערכת בריאות הנפש.
הודעה למשפחות המטופלים
הודעות למשפחות יפורסמו מעת לעת בעקבות משבר נגיף הקורונה. במרכז דף הבית לחיצה על הקישור "הודעה למשפחות המטופלים" תעביר לדף שבו ירוכזו כל ההודעות.
הנחיות משרד הבריאות בשפות רוסית ערבית ואמהרית
משפחות המטופלים היקרות : קשר וידאו ישיר עם יקירכם בכל מחלקות ביה"ח
משפחות יקרות, שמחים לבשר לכן בעיצומם של ימים מאתגרים אלה, העוברים על כולנו, על אמצעי חדש שהכנסנו לכל המחלקות כדי לאפשר ככל שרק ניתן תקשורת ישירה ביניכם לבין בני המשפחה המאושפזים, חרף איסור הביקורים שנכפה בשל המצב. כל מחלקה וכן הוסטל ניצולי השואה צוידו החל מהבוקר בטאבלט חדש, על מנת לקיים תקשורת וידאו שוטפת בין המאושפזים למשפחותיהם. הטאבלטים מוצבים בתחנות האחיות, ואנשי הצוות דואגים ליצור את חיבור הוידאו בין כל מטופל וקרוביו שחפצים בכך. בית החולים, כמוכם וכמו כל מדינת ישראל, מתמודד עם סיטואציה חסרת תקדים. בצל משבר הקורונה, אנחנו ממשיכים כמובן בטיפול הרפואי השוטף, תוך דאגה מקסימלית לבריאות המטופלים והצוות. שמירת הקשר בין המטופלים לבני משפחותיהם הינה בעלת חשיבות עליונה בימי שגרה, כל שכן בימים אלה. על כן אנחנו תרים כל העת אחר פתרונות ואמצעים שיקלו על המטופלים ויאפשרו בכל זאת קיום קשר שוטף, גם בעין, וזאת ללא הביקורים שנאסרו בכל בתי החולים לנוכח סכנת ההידבקות החמורה. אנחנו קוראים לכם, בני המשפחה שמחוץ לבית החולים, ליזום כמה שיותר שיחות וידאו דרך הטאבלטים החדשים – זהו תחליף ראוי ונחוץ לביקורים בעת הזו. כולנו תקווה כי נשכיל, כמדינה וכחברה, להתמודד במהרה עם הנגיף ולחזור בהקדם האפשרי לשגרת חיים. אנחנו מעריכים תמיד את עזרתכם ושיתוף הפעולה שלכם, וביתר שאת בימים אלו. כולנו באותה סירה! תודה מקרב לב, הנהלת בית החולים
ברכת הנהלת ביה
עקב המצב ואי היכולת לעשות זאת פנים מול פנים השנה הברכה הוקלטה ונשלחה לעובדים, למכשיר הסלולר שלהם. שיהיה לכולם חג שמח ובשורות טובות. הכותרת מכילה קישור להקלטת הברכה.
סרטון הדרכה מיגון צוות מפני הקורונה.
סרטון הדרכה לצוות ע"י המפקחת האפידמיולוגית של המרכז הגב' אסתר לנקרי. לחיצה על הכותרת תפנה לסרטון.
הודעה למשפחות - חידוש הביקורים
לחיצה על הכותרת תפתח מסמך המפרט את תוכנית הביקורים.
המרכז לבריאות שער מנשה משלבים ידיים כנגד האלימות
אחים/יות רופאים/אות וצוות רב מקצועי במרכז לבריאות הנפש שער מנשה משלבים ידיים בקריאות דיי לאלימות.
מצגת הישגים 2019
במצגת פירוט הפעילויות המרכזיות והאירועים המרכזיים בשנת 2019 - המרכז לבריאות הנפש שער מנשה
ברכת הנהלת ביה"ח לקראת השנה החדשה הבעל"ט
הכותרת מכילה קישור לסרטון וידאו של ברכת הנהלת ביה"ח. שנה טובה ומבורכת ובעיקר בריאה.
ארועים ופירסומים on line
הצטרפו אלינו לדפי הפייסבוק של ביה"ח ותקבלו עידכונים און ליין על כל הארועים החשובים בבית החולים. לביה"ח 2 עמודי פייסבוק. "המרכז לבריאות הנפש שער מנשה" "שער מנשה שער פתוח" מחכים לכם: https://www.facebook.com/profile.php?id=100054255920281
יום האחות הבינלאומי אצלנו בבית החולים
הכותרת מכילה קישור לתמונות. ביום 27/5/21 חגגנו את יום האחות הבינלאומי היום נפתח בהתכנסות , ארוחת בוקר חגיגית באדיבותו של אלי בדש וצוות המטבחעלתה לברך גב' ענבל ירקוני מנהלת מערך הסיעוד בחטיבה למרכזים רפואיים, מנהלת המרכז דר' פורטוגיז שירלי ומנהלת הסיעוד גב' חוה קוסטיצקי. במסגרת היום הוצגו פעילויות וקבוצות המונחות ע"י צוות סיעודי מהמחלקות השונות היה מרשים, מרגש ומעצים לראות את ההשקעה, היצירתיות והמסירות של צוות הסיעוד. בנוסף, וועד אחים ואחיות חילק שי לצוות הסיעודי ואף התקבלה תרומה מ"מחלבת יעקבס" ו"אגדת לחם" מכפר הרואה, פינקו את המחלקות במארז של לחם וגבינה. ברכת צוות משרד אחות ראשית צוות סיעודי יקר, אתם מהווים מודל לחיקוי. עבודתכם המקצועית ויחסכם למטופלים מהווים השראה – יישר כוח בהערכה רבה - צוות משרד אחות ראשית.
חדש בקטגוריה דרושים - סגן ממונה ביטחון במשרה מלאה
פורסם 24/6 דרוש סגן ממונה ביטחון במשרה מלאה. כל הפרטים דרישות התפקיד ותיאורו בקטגוריה "דרושים" בלחצן הבית "אודות".
מנכ"ל משרד הבריאות בסיור בשער מנשה
מנכ"ל משרד הבריאות מר משה בר סימן טוב וצוות בכיר ממשרדו ערכו סיור בבית החולים שער מנשה במחלקות טיפול יום , שיקום והוסטל ניצולי השואה ועמדו מקרוב אחר ההשקעה הרבה בטיפול וברווחת המטופלים תוך שילוב חיי קהילה לצד הטיפול. במחלקת טיפול ובמרכז הקהילתי פגשו האורחים את הצוות והמטופלים התרשמו ממכלול האפשרויות העומדות למטופלים (מספרה, חנות בגדים יד שניה , חדר מחשבים , מועדונית בית קפה וכו). בהוסטל ניצולי השואה פגשו האורחים את דיירי ההוסטל והצוות עמדו מקרוב אחר מכלול הטיפול ,הדיור ושילוב המתנדבים במערך זה ובתוך זה ביקור בחדר הסנוזלן המהווה סביבה רב חושית המאפשרת למשתמש לחוות חוויה על חושית, להתפתח רגשית להירגע ולשפר את איכות חייו. במחלקת השיקום החדשה נחשפו האורחים למחלקה חדשה שנבנתה על בסיס 4 מבנים קיימים בשטח 700 מ"ר עם חלוקה ל-2 מתחמים כשכל מתחם מהווה מחלקה שיקומית פתוחה עם חלוקה ותכנון מחדש של שטח הפנים . בכל מחלקה 9 דירות המאכלסות 56 מטופלים כשבכל דירה 3-4 חדרים ובכל חדר 2 דיירים. את סיום הביקור ערכו האורחים בבית הקפה הייחודי (נמצא במתחם ביה"ח במרכז הקהילתי ומופעל ע"י מטופלים ממחלקת השיקום ומנוהל ע"י קפה טוב שהינה רשת בתי קפה חברתיים בפריסה ארצית שמהווים מרכז הכשרה למתמודדים. בית הקפה הינה אטרקציה שנועדה לפתוח את המרכז לקהילה .בית הקפה נפתח לפני מס חודשים והינו פרי יוזמה של המנהלת האדמיניסטרטיבית לאה בוצר והוא פתוח כל יום מ-8 בבוקר עד 8 בערב ובימי שישי מ-8 עד 14:00. האורחים גילו קורת רוח וסיפוק רב ממראות היום ומסיור והפליאו בשבחיהם להנהלת ביה"ח על העבודה הרבה המושקת ונראית לעין בטיפול וברווחת המטופלים.
טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל וניפגע י פעולות האיבה
טקס יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה נערך ברחבת הדגל בבית החולים. הטקס נפתח ב- 2 דקות דומייה לקול הצפירה ובהדלקת אבוקת הזיכרון ע"י הנהלת ביה"ח. (ד"ר שירלי פורטוגז, לאה בוצר וחוה קוסטיצקי) נשאו דברים :סגנית מנהל ביה"ח ד"ר שירלי פורטוגז, המנהלת האדמיניסטרטיבית הגב' לאה בוצר, מנהלת שירותי הסיעוד הגב' חוה קוסטיצקי. במסכת הטקס השתתפו הגב' ראובנה נדן, עו"ד מאיה דינר, ונציג המטופלים אלכס. דבר המשפחות לזכרה של אילנה ז"ל (אחותה של חפץ חבצלת) הקריאה הגב' ראובנה נדן. בתפילת יזכור פרק תהילים קדיש ושירת התקווה הסתיים הטקס.
היכונו היכונו לקראת יום האישה יריד נשים יוצרות
לחיצה על הכותרת תפתח קישור לתוכנית.
חטיבת המרכזים הרפואים במשרד הבריאות בסיור בשער מנשה
בכירים בחטיבת המרכזים הרפואיים הממשלתיים במשרד הבריאות בראשות ד"ר אורלי וויינשטיין ערכו סיור בבית החולים והתרשמו מקרוב על הפעילות הענפה שנעשית עם מטופלי הביטחון המרבי. הסיור כלל סיור במחלקה המשפטית ובמחלקה השיקומית וסיום בבית הקפה במרכז הקהילתי. האורחים חזו מקרוב על הרצף הטיפולי , חווית המטופל והפחתת הסטיגמה שאחת מהן היא בית הקפה הייחודי (נמצא במתחם ביה"ח ומופעל ע"י אותם מטופלים ברצף זה ומנוהל ע"י קפה טוב שהינה רשת בתי קפה חברתיים בפריסה ארצית שמהווים מרכז הכשרה למתמודדים. בית הקפה הינה אטרקציה שנועדה לפתוח את המרכז לקהילה ואכן הקהילה מחבקת ומגיעה להנות בבית הקפה .בית הקפה נפתח לפני מס חודשים והינו פרי יוזמה של המנהלת האדמיניסטרטיבית לאה בוצר והוא פתוח כל יום מ-8 בבוקר עד 8 בערב ובימי שישי מ-8 עד 14:00 בואו בהמונכם.
יום מודעות לבריאות האישה.
ביום חמישי התקיים בשער מנשה יום מודעות לבריאות ומניעת סרטן השד ביוזמת הממונה על השוויון המגדרי, עו"ד מאיה דינר. מטרת היום היא קידום מודעות החשובה כל כך לגילוי מוקדם המציל חיים. היום נפתח בדברי ההנהלה ובנתונים לגבי היקף המחלה וחשיבות הגילוי המוקדם. שמענו הרצאתה המרגשת של גב' דנית גלזר על ההתמודדות עם המחלה ולאחר מכן נשות המרכז הרפואי השתתפו בסדנאות בנושא בהנחיית רחל אלדר שהסבירה על מניעה ובדיקה עצמית. המרצה והמנחה הן מתנדבות עמותת אחת מתשע העושות עבודת קודש להסברה ומודעות. נשות המרכז השכילו והודו על היום המעשיר והתחייבו ללכת להיבדק ולעודד את כולן לעשות כך. הכותרת מכילה תמונות מהארוע.
יום המעשים הטובים הוסטל ניצולי השואה שער מנשה
הכותרת מכילה קישור ליוטיוב על היום המיוחד שנערך לניצולי השואה
קורס עברית ראשון עובדים מהסגל הבכיר מלמדים את חבריהם לעבודה
הסתיים קורס עברית ראשון בבית החולים שבמרכזו עובדים מתנדבים ללמד את חבריהם עברית בשיתוף עמותת אר"צ (אקדמאים לרשות הציבור) שמטרתה צמצום הפערים החברתיים ע"י יצירת דיאלוג במוסדות ההשכלה הגבוהה ובבתי החולים, בין אוכלוסיות המוחלשות העובדות במקום לבין חברי הסגל הבכירים. 34 בוגרים ובוגרות הקורס ובניהם עובדים ממחלקת המשק החצר האחזקה והמטבח ,הודו להנהלת ביה"ח, לצוות המדריכים (חבריהם לעבודה, ) ולעמותת אר"צ על ההזדמנות וההשקעה קיבלו תעודת סיום והצטיינות ושי מתנת הנהלת ביה"ח. מדריכי הקורס : מוריה חיזקיה (מנהלת משאבי אנוש,), אושרי אטיאס (סגן הקב"ט),טלי חפץ (מנהלת הרכש), מירי ולצמן (דיאטנית ראשית),מיכל רסיס (כלכלנית), נירה אושרי (רכזת נושא קבלת חולים), פזית בן בסט (מנהלת הרשומות הרפואיות), רונית דדון (מנהלת מדור עובדים), וטלי נעים (מנהלת קבלת חולים). ניהול טכני של הקורס התבצע ע"י מוריה חיזקיה (מנהלת משאבי אנוש,), תמר פורת (רכזת הדרכה ופיתוח אירגוני) וגילה חיים (מנהלת ענף רווחה).
יום הגיוון התעסוקתי
המרכז הרפואי מציין לראשונה את יום הגיוון התעסוקתי הבינלאומי בהשתתפות הנהלת המרכז ועובדיו. האירוע כלל הרצאה של הממונה על הגיוון התעסוקתי ומנהלת משאבי אנוש במרכז, הגב' מוריה חזקיה הצגת סיפור אישי ע"י מר כבהא כנעאן אח אחראי מחלקה א2 ומר גיל מזרחי מנהל ענף חשבונות במחלקת כספים את האירוע חתם מר אביחי שלי , עיוור וכבד שמיעה, זוכה חידון התנ"ך העולמי לשנת 2002 ויוצא יחידת המודיעין 8200 בהרצאה מרגשת ומעוררת השראה "לראות אחרת" .
כנס עולמי של אונסקו בנושא ביואתיקה
היום השני הוקדש לנושא פסיכאטריה ויו"ר הכנס היה פרופ' אלכסנדר גרינשפון
דף פייסבוק חדש שלנו לחיזוק קשרי הקהילה
נפתח דף פייסבוק חדש למרכז לחיזוק קשרי קהילה וביטול הסטיגמה לנושא הפסיכיאטרייה. הדף נקרא שער מנשה - שער פתוח. הכותרת מכילה קישור לדף
נחנך בית קפה "קפה טוב " ראשון בארץ בתוך בית חולים פסיכאטרי.
הכותרת מכילה קישור לכתבה בידיעות אחרונות על בית הקפה. כתבה נוספת ניתן לראות בעמוד הפייסבוק שלנו בתוכנית לפני החדשות עם אודי סגל ובגלי צהל.
יום ספורט 2018
בתי חולים מכל רחבי הארץ ביום ספורט ענק בשער מנשה.
מכרז מערכות מנ"מ וביטחון 2019בעעמוד המכרזים באתר זה
יום המעשים הטובים בשער מנשה
בהשתתפות הרב הראשי לישראל הרב לאו התקיים טקס אזכרה לניצולי השואה משער מנשה הקבורים בסמוך למרכז.
מיוסטון באהבה
מתנדבים מיוסטון באו לשמח את ניצולי השואה בשער מנשה בקטעי שירה ריקוד ונגינה.
יום בריאות הנפש העולמי.
יום בריאות הנפש העולמי- 10.10.18 יום בריאות הנפש העולמי הוקם בשנת 1992 על ידי הפדרציה העולמית לבריאות הנפש (World Federation for Mental Health). בחלק מהמדינות בעולם, הוא רק חלק אחד מתוך שבוע שלם של מודעות למחלות הנפש. יום זה מצוין ב- 10 באוקטובר ומטרתו היא להעלות את המודעות לבעיות נפשיות, להגביר את החינוך בנושא ולחסל את הסטיגמה שדבקה בהן. כל זה בתקווה כי זה יעודד סובלים לפנות לעזרה ותמיכה. בשנים הראשונות, ליום זה לא היה נושא ספציפי. מטרותיו היו כלליות לקידום קידום בריאות הנפש וחינוך הציבור בנושאים הנוגעים לבריאות הנפש. משנת 2013, לכל שנה ישנו נושא שנתי סביבו נדון היום. הנושא השנתי ל-2018 יהיה "אנשים צעירים ובריאות הנפש בעולם משתנה" מאחל לכולכם בריאות טובה והמשך עשייה מבורכת. פרופ' אלכסנדר גרינשפון מנהל המרכז
ד"ר ענת ירון ענתר - כתבה בעיתון הארץ
ד"ר ענת ירון ענתר , קרימינילוגית במרכז חזרה מכנס קרימינולגים בסטוקהולם ומתראיינת לעיתון הארץ.הכותרת מכילה קישור לכתבה
מגזין שראל יוני 2018
ציון לשבח לביה"ח על קבלת תוו תקן בנלאומי JCI ועל היותו ביה"ח הראשון בארץ בפסיכיאטרייה בעל תו תקן זה. כתבה נרחבת על הנושא (ראיון עם המנהלת האדמינסטרטיבית ממובילי התהליך) הכותרת מכילה קישור לכל המגזין
יום השוויון המגדרי 2018
אירוע השוויון המגדרי ויום האשה הבינלאומי נחגג השנה ביום שני ה- 26.3.2018, באירוע בסינמה סיטי נתניה. היום נפתח בברכות ודברי ההנהלה והרצאת הממונה על שוויון מגדרי, ובהמשך העובדים השתתפו ונהנו מהרצאה של פרופ' יורם יובל על המוח הנשי והגברי ומהקרנה פרטית של הסרט המתמחה בכיכובם של רוברט דה נירו ואן האת'וואי. היה משכיל ומהנה.
מכרז פומבי 2/2018 הודעה נוספת
הריני להודיעכם שנקבע סיור ספקים נוסף במרכז לבר"ן שער מנשה ביום ראשון, 10.6.18 בשעה 10:00 כמו כן, מועד הגשת ההצעות למכרז יידחה ליום 17.6.18 עד השעה 12:00
ערב הצדעה לעובדים
ערב הצדעה לעובדים נערך ב-2 תאריכים ע"מ שמירב העובדים יוכלו להשתתף בו. הערב נערך באולם האירועים "אמה" אמצע הדרך לצד כיבוד עשיר והופעת אומן שלום אסייג. בירכו הנהלת ביה"ח. הערב נערך כהוקרה לעובדים על מעבר האקרדיטציה בהצטיינות. הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ומוזיקה
מכרז פומבי 2/2018
מכרז פומבי 2/2018 לתיכנון אספקה התקנה שירות ותחזוקה למערכת ניטור טמפרטורה במקררים וחדרי תרופות.
פורום דיאטניות
פורום דיאטניות מהמערכת הפסיכיאטרית ברחבי הארץ התארח אצלינו ע"י מנהלת התחום הגב' מירי ולצמן ובברכת הנהלת המרכז. קיבלו את האורחות מנהל ביה"ח פרופ' אלכסנדר גרינשפון , המנהלת האדמינסטרטיבית לאה בוצר ומנהלת התחום הגב' מירי ולצמן וצוות הדיאטניות מהמרכז.הדיאטניות התרשמו מניהול התחום בכלל ובהכנות לקראת מיבדק האקרדיטציה בפרט , סיירו במתחם האגף לביטחון מרבי ונהנו מיום מעשיר ומהנה.
ביה"ח מארח - סטודנטיות מנורווגיה
מנורבגיה באהבה המרכז לבריאות הנפש שער מנשה מארח סטודנטיות לסיעוד מנורבגיה להיכרות עם החטיבה לפסיכיאטריה משפטית – האתגר והעשייה הסיעודית במקום. הסטודנטיות שהגיעו נמצאות בתוכנית בינלאומית של החוג לסיעוד באוניברסיטת חיפה, במסגרת התוכנית מגיעים סטודנטים ממספר מוסדות להשכלה גבוהה בנורבגיה לעבור התנסות קלינית ברחבי העולם וגם בישראל. הסטודנטיות התארחו במוסדנו יום שלם, במהלכו פגשו את סגנית מנהלת המרכז , דר' שירלי פורטוגז, ביקרו במספר מחלקות, צפו בראיון עם מטופל וביקרו במחלקה השיקומית. את הסיור אירגנה גב' אילנית מורדוך ממרפאת עירון וליוו אותה גב' בר נוי דור ממשרד אחות ראשית ומר שלמה פוייר ממחלקה פסיכיאטריה משפטית 1.
סרטון תמונות משבוע תהליך האקרדיטציה בשער מנשה
נציגי J.C.I בייעוץ בבית החולים במשך 5 ימים. five day mock survey
חדשנות ויזמות טכנולוגית בבית החולים
בית החולים שלנו בחזית הטכנולוגיה והיזמות בבריאות הנפש. יום עיון בחדשנות ויזמות טכנולוגית בבריאות הנפש התקיים אתמול עם מרצים ואורחים מאונברסיטתסטנפורד , אונברסיטת תל אביב, הטכניון בחיפה, והאונברסיטה העברית. מארגן היום פרופ' משנה אברהם פלד.
אין כניסה לשפעת
צוות ביה"ח בראשות אתי לנקרי מחסן את עובדי המרכז כנגד השפעת. מורן נורית וד"ר שירלי פורטוגז(סגנית מנהל ביה"ח) לא יחלו השנה בשפעת. התחסנתם כבר? אתי והצוות מחכה לכם במחלקה.
מיפגש עמיתים עם צוות ביה"ח רמב"ם
אתמול נערך מיפגש עמיתים והכנה לקראת מיבדק האקרדיטציה עם עמיתנו (FMS) מביה"ח רמב"ם. חברי הצוות מרמב"ם שעברו את מיבדק האקרדיטציה בהצטיינות יתירה ערכו מעין מיבדק לצוות שלנו ובשיחת הסיכום הציגו את ממצאיהם ע"מ שנגיע בצורה מושלמת למיבדק ב- 29/1/2018. לאחר ארוחת הבוקר ומיפגש הפתיחה התפזרו העמיתים יחד עם מקבילהם בהנהלה, במיטבח, אפסנאות ,אחזקה, ביטחון חצר וגן, בטיחות ומשק, מחלקות א3/2 הוסטל ניצולי השואה וכו. בסיום לאחר ארוחת צהריים חגיגית נשמעו המימצאים המעודדים , ואיתם גם נקודות לשיפור וחיזוק. שאותם יסכמו במיסמך שיוגש בימים הקרובים ויהווה בסיס נוסף לשיפור לקראת המיבדק.
שלום כיתה א
ילדי עובדי ביה"ח העולים השנה לכיתה א התארחו ליום פינוקים וכייף בבית החולים. הילדים הנרגשים התקבלו בחום ובאהבה רבה ע"י הנהלת המרכז ומנהלת הרווחה הגב' מרים לובינסקי ובשלל הפינוקים קיבלו הילדים גם שי יפה. דרץ צלחה ילדים יקרים.
סמינר לימודי - רומא 2017
במסגרת העמותה לקידום המודעות החברתית ולהעשרת ידע של עובדי המדינה יצאה קבוצה של כ-45 עובדים לסיור באתרי מורשת ברומא, איטליה. הכותרת מכילה קישור לסרטון וידאו לטכס המרכזי באתר "פוסה ארדיאטינה" שברומא.
טכס פתיחת חדר סנוזלן בהוסטל ניצולי השואה
הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ומוזיקה מטכס הפתיחה
יום השיויון המגדרי 2017 בשער מנשה
פתחו את היום הממונה על התחום הגב' אורית קופרברג , הנהלת ביה"ח בראשות פרופ' אלכסנדר גרינשפון מנהל ביה"ח, הגב' לאה בוצר המנהלת האדמינסטרטבית וחוה קוסטיצקי מנהלת הסיעוד. בהמשך היום נהנו הנשים מיום מהנה המשלב גסטרונומיה הרצאות וסרטים ע"י הגב' איריס בן משה והגב' בלה מנדל. הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות מהיום כולל תוכניית היום הגדוש.
טכס יום השואה בהוסטל ניצולי השואה -שער מנשה.
שורדי השואה הדיירים, לצד עובדי ההוסטלים ועובדי ביה"ח , מתנדבי ניצולי השואה, שוטרי משטרת עירון בפיקודו של ניצב משנה שמעון בן שבו ערכו טכס מרגש לזיכרון השואה והגבורה. הדיירים בסיוע השוטרים הדליקו נרות זיכרון ובסיום קיבלו כל הדיירים פרח ואהבה אין סופית. (הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ושירה מהטכס. הזמרת יעל יקל והקלידן תמיד ליבוביץ'.
תשובת מנכ"ל משרד הבריאות ליועצת המשפטית של ארגון בזכות.
תשובת מנכ"ל משרד הבריאות לפנייה דחופה של עו"ד שרון פרימור , היועצת המשפטית של ארגון בזכות. הכותרת מכילה קישור לתשובה.
הרמת כוסית לחג הפסח וטכס חלוקת פרסים למחלקה מאה ובעל שיפור מתמיד. 2017
הרמת כוסית לחג הפסח וטכס חלוקת פרסים לזוכים בתחרות מחלקה נאה 2017 הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ומוזיקה.
פורום הנהלה אדמינסטרטיבית במיפגש עמיתים
פורום הנהלה אדמינסטרטיבית במיפגש עמיתים עם צוות לב השרון .לחיצה על הכותרת תציג סרטון עם כל תמונות היום.
התנעה לקראת הסמכה - יום פעילות לעובדים לקראת ההסמכה באקרדיטציה
מחזור ראשון של עובדים יצא לחמי געש ליום פעילות להתנעת תהליך האקרדיטציה בקרב העובדים. מחזור שני יצא בחודש ינואר 2017. ביה"ח בעיצומו של תהליך לקראת ההסמכה לאחר שבמהלך החודש עבר ביה"ח מיבדק ייעוץ של ארגון ה- JCI . בסרטון : תמונות מפעילות היום.
לרגל היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות
סרטון מידע - דע את זכויותך בפירסום משרד המשפטים -נציבות זכויות לאנשים עם מוגבלות. המידע פורסם בפורמט pdf ולנוחיות הצופים עבר עריכה לסרטון.
ביקור צוות בכיר ביה"ח אברבאנל באגף לביטחון מרבי
ביקור צוות בכיר מבית החולים אברבאנלל באגף לביטחון מרבי. הצוות מקבל הסברים על סידורי הבטחון באגף ממנב"ט בית החולים מר יניב מדר. בהמשך נערך סיור במתחם האגף ובמחלקותיו תוך הסברים על אופי המקום, אוכלוסיית המטופלים ודרכי הטיפול בהם. הקישור מכיל תמונה.
מכתב תודה והערכה מהפקולטה לרפואה- אונברסיטת חיפה
עם תום שנת הלימודים נשלח מכתב הערכה ותודה על הדרכת הסטודנטים בשנה זו בבית החולים. ברכות והערכה למשתתפים בתוכנית לסטודנטים בראשות מנהלת שירותי הסיעוד הגב' חוה קוסטיצקי, מנהלת ההדרכה הגב' דור בר נוי והגב' ג'נטה גרלין. מצ"ב המכתב ותמונה מפירסום שנעשה בעבר על הדרכות הסטודנטים בשער מנשה.
פרופ' גרינשפון - מבט קדימה על הרפורמה בבריאות הנפש
ביום עיון המתקיים ברגעים אלו (יום שני 20/7/2015 שעה 15:00 ) "צעד אחד קדימה" מבט אסטרטגי על הרפורמה בבריאות הנפש בכפר הירוק, מציג פרופ' אלכסנדר גרינשפון הרצאה בסגנון טד כשאורית קופרברג ,מנהלת השירות הסוציאלי שותפה פעילה . כן משתתפים המנהלת האדמינסטרטיבית הגב' לאה בוצר מיוזמי ומארגני היום, ומנהלת הכספים הגב' ציונה תמיר. הכותרת מכילה קישור לתמונות מיום העיון
חברי מצפ"ן (מנהיגות ציבורית פורצת נתיב) בביקור בבית החולים 13/7/2015
חברי מצפ"ן בביקור בבית החולים שער מנשה. (הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ומוזיקה). מטרתה של תוכנית מצפן מנהיגות ציבורית פורצת נתיב היא פיתוח תפיסת התפקיד של הסמנכ"ל הבכיר למשאבי אנוש והמנהל האדמיניסטרטיבי בבתי החולים בשירות המדינה כמוביל מדיניות וכמשפיע מערכתית והן כמעצב מדיניות משאבי אנוש ואחראי להטמעתה ולמימושה.תוכנית פיתוח זאת היא חלק ממהלך רחב להכשרת הסגל הבכיר בשירות המדינה, וכצעד ראשון ביישום הרפורמה עליה החליטה הממשלה הלכה ולמעשה. במחזור הראשון משתתפים סמנכ"לים ומנהלים אדמיניסטרטיביים העוסקים יחד בסוגיות משותפות ומערכתיות
גאוות יחידה - שער מנשה מציג בכנס תוכניות עבודה מקצועיות לבתי חולים פסיכיאטריים
בכנס תוכניות עבודה מקצועיות לבתי חולים פסיכאטירים בראשות מנכ"ל משרד הבריאות מציג מר יאסר עתמנא (מנהל תחום סיכונים) ,שיפור בטיחות המטופל וניהול סיכונים. משתתפים בכנס מטעם ביה"ח פרופ' אלכסנדר גרינשפון, מנהל ביה"ח , הגב' לאה בוצר המנהלת האדמינסטרטיבית, הגב' חוה קוסטיצקי מנהלת שירותי הסיעוד ומר חוטר גרפל מרכז האקרדיטציה וממונה איכות.
קורסים בפסיכותרפיה במרכז הרפואי שער מנשה
המרכז הרפואי לבריאות הנפש "שער מנשה" מזמין את הקהילה המקצועית לבוא וללמוד בין כותלי המוסד קורסים חדשניים ומרתקים בתחום הפסיכותרפיה הפסיכודינאמית. הקורסים עוסקים בתאוריה והטיפול הנפשי, האחד בתחום הטיפול במבוגרים, והשני, בתחום הטיפול בילדים ונוער. הקורסים יינתנו לאורך 13 מפגשים שבועיים החל מחודש אוקטובר 2015. פרטים באתר האינטרנט של ביה"ח / הדרכה והשתלמות. http://www.shaar-menashe.org/?CategoryID=216&ArticleID=167
קורס "מובילי קידום בריאות באירגון" של משרד הבריאות בביקור בשער מנשה
המבקרים היו משתתפי קורס "מובילי קידום בריאות באירגון" של משרד הבריאות המחלקה לקידום בריאות. המשתתפים הם במנעד רחב של מקצועות וכולם בעלי עבר עשיר בעבודות: רופאים, אחיות עו"סיות, מנהלים אדמינסטרטיביים, דיאטניות ומנהלי פרוייקטים מארגונים שונים: שירותי בריאות, בתי חולים, החברה למתנסים ועוד. האורחים התקבלו ע"י המארחת הגב' מירי ולצמן , דיאטנית אחראית במרכז ובדברי ברכה של מנהל ביה"ח, מנהלת שירותי הסיעוד ודובר ביה"ח. למבקרים נערך סיור באגף לביטחון מרבי, וברחבי ביה"ח. הכותרת מכילה קישור לתמונות המבקרים. מארגנת הביקור הגב' מירי ולצמן דיאטנית אחראית בשער מנשה.
ביקור חברי אלכ"א בבית החולים 19 ינואר 2015
הכותרת מכילה קישור לסרטון תמונות ומוזיקה. ביקור חברי האגודה לפיתוח כוח אדם בשירותים החברתיים אלכ"א (מכון למנהיגות וממשל) בבית החולים שער מנשה. בין החברים המנהלת האדמינסטרטיבית של ביה"ח (המארחת) הגב' לאה בוצר. מחזור כ"ב אלכ"א התקבלו בארוחת בוקר מפנקת, קיבלו הסברים על ביה"ח מהנהלת ביה"ח (מנהל ביה"ח, המנהלת האדמינסטרטיבית ומנהלת שירותי הסיעוד) וסגן מנהל ביה"ח הציג את המחלקה לנפגעות תקיפה מינית . לסיום ערכו האורחים סיור באגף לביטחון מרבי, קיבלו הסברים על המקום , ביקרו במחלקה משפטית ובהוסטל ניצולי השואה.
חזרה לשיגרה
ביה"ח חזר לשגרה מלאה שלאחר השטפונות ומאחל בריאות טובה לכולם. הכותרת מכילה קישור סרטון תמונות, תזכורת מהשטפונות.
הרצאת חודש פברואר במילם חדרה
הרצאה בנושא ירושות, צוואות,ניהול עיזבון ואפוטרופסוט עם עורכת הדין אורה בר גילן. יום שלישי 19/2/2013 17:30.
סדנת משפחות - מילם חדרה
מילם חדרה מזמין את משפחות המתמודדים לסדנא בת 3 מפגשים בנושא : "לחיות עם בן משפחה נפגע נפש מבדידות לשותפות" מנחה : שרית וודי סלבסקי (תרפסתית בפסיכודרמה) הסדנא תתקיים במילם חדרה בתאריכים :26/5, 9/6, 23/6. (הכותרת מכילה קישור למודעה).
מועצה אזורית מנשה
מרכז הארגונים של ניצולי השואה בישראל
ההסתדרות הרפואית בישראל
משרד הבריאות
הטכניון חיפה
המועצה לארץ ישראל יפה

ועד עובדי מנמ"ש ופרא-רפואיים

ועד עובדי מנמ"ש ופרא-רפואיים

 

אלי בדש - יו"ר  (יו"ר ועד ארצי).

דוידי אבנר - חבר

כהן אבישי - חבר

אזר יאיר - חבר

פזית בן בסט הרר - חברה

 

 

 

                                                        
                                                               אבישי כהן,אבנר דוידי,אביבה ביקר,אלי בדש,אזר יאיר

דרכי התקשרות ומידע

יו"ר הועד - 0506265273

חדר ועד -  04/6278958

פקס -       04/6278704

 

 

כללי:

 

וועד עובדים מנהל ומשק ופרא-רפואי

 

וועד עובדים הוא נציגות העובדים במקום עבודה מאורגן, בין אם מדובר בוועד מקומי ובין אם מדובר בוועד עובדים ארצי.

ככלל, תפקידו של וועד העובדים הנו לפעול בעניינים הקשורים בתנאי העבודה של כל עובד (ברמה האינדבדואלית) ושל כל העובדים במקום העבודה (ברמה הקיבוצית), לטפל בנושאי פרט ולתרום לקידום רווחת העובדים, בכפוף למרות ולסמכויות של ארגון העובדים.

 

זכויות עובד חדש

1.       זכאות רישום לשתי עמותות- לפי ההסכמים הקיימים, ניתנת האפשרות לעובד להיות חבר בשתי עמותות.

העמותה לקידום מקצועי חברתי

מגוון הפעילויות הרחב של העמותה לקידום מקצועי חברתי מעניק לעובדים אפשרויות רבות שמטרתן העשרה והרחבה מקצועית, קידום ידע עיוני בתחומי עיסוקם של עובדי המנהל והשירותים בשרות המדינה, השתלמויות, לימודים וקורסים מסובסדים בתחומים שונים להעשרת הידע.

§         חובת תשלום דמי החבר לעמותה מוטלת על המעסיק במקום העבודה.

§         זכות זו מאפשרת הן לעובדים בדירוג המנהלי והן לאלו המדורגים בדירוג המקצועי, ליהנות משירותי העמותה.

§         חברים בעמותה אך ורק אלו ששולמו בעבורם דמי החבר לשנה הנוכחית ע"י גזברויות מקומות העבודה.

§         דמי החבר הינם 392 ₪ לשנה (הסכום מתעדכן מעת לעת) התשלום מתבצע אחת לשנה. טופסי מצטרפים חדשים יתקבלו עד הראשון לחודש ספטמבר בכל שנה. טפסים שיתקבלו לאחר מועד זה, יתקבלו על חשבון השנה הבאה.

§         כדאי לדעת – הצטרפות עובדים בדירוגים השונים לעובדי מדינה אקדמאים, הנדסאים וטכנאים, משפטנים ועוד, יש זכות מלאה להצטרף לעמותה לפי ההסכמים הקיימים. לפיכך, עובד המדורג בדירוג המקצועי יוכל לפנות אל המעביד או אל וועד העובדים המייצג אותו על מנת שההסכם החל על עובדי המנהל יחול גם עליו. במידה ולא יתאפשר העברת התשלום ע"י המעסיק יכול עובד המדורג בדירוג המקצועי לשלם את דמי החבר באופן עצמאי ישירות לעמותה.

§         פרטי העמותה לקידום מקצועי חברתי – רחוב היצירה 3, רמת גן. טלפונים: 03-6138272/3/4/5
03-6138266. פקס: 03-6138288.

 

 

 

העמותה לקידום מודעות חברתית ולהעשרת הידע של עובדי המדינה

במסגרת הרחבת הידע של עובדי המדינה, העמותה מקיימת ימי עיון בחו"ל ביעדים שונים באירופה במחירים מסובסדים וזאת כדי ללמוד ולהעביר ידע הדדי עם המשרדים המקבילים במדינות אליהם יגיעו עובדי המדינה. בנוסף, מבקרים העובדים באתרים המשלבים למידה על מורשת השואה והגבורה של העם היהודי.

§         זכאים להצטרף לעמותה עובדים המדורגים בדירוג המנהלי והן עובדים המדורגים בדירוג המקצועי.

§         פרטי העמותה לקידות מודעות חברתית – רחוב ארלוזורוב 93, בנין ג, תל אביב.

טלפונים בעניין סמינרים: 03-6033728/ 03-5464481/ 03-7162298

טלפונים בעניין דמי חבר וחברות בעמותה: 03-7164540/ 03-7164539

מספר פקס: 03-7164538

כתובת אתר העמותות: hahistadrut.org.il

2.       גמול השתלמות - גמול ההשתלמות מהווה גמול מקצועי שנקבע בהסכמים הקיבוציים, הניתן לעובדים שסיימו קורסים והשתלמויות מקצועיים, העונים על כללים מסוימים מעבר לנדרש למילוי התפקיד אותו הם ממלאים, ובתנאי שהקורסים קשורים לתחום הרחב של ביצוע התפקיד אותו ממלא העובד.

מטרתו העיקרית של ההסכם בנושא גמול ההשתלמות, הוא לתגמל את העובדים.
זכאים להגיש בקשה לגמול השתלמות
:

א.      עובדים שדרגתם התקנית היא 15 לפחות.

ב.      עובדים שהשלימו 10 שנות לימוד לפחות.

ג.        עובדים בעלי השכלה של שתי שנות לימוד במוסד להשכלה גבוהה.

 

השעות הנדרשות להכשרה נקבעות ע"פ הוותק של העובד/ת במקום העבודה, לכך מתווספות 400 שעות להעשרה, להלן הפירוט:

וותק לשנים

שעות להכשרה

שעות להעשרה

סה"כ שעות

שנה אחת

800

400

1200

עד שנתיים

700

400

1100

2+3

600

400

1000

4+5

500

400

900

6+7

400

400

800

8+9

300

400

700

10+11

200

400

600

12 ומעלה

100

400

500
גמול מנהל ב' –
לאחר שעובד מסיים גמול השתלמות ראשון זכאי להמשיך לגמול מנהל ב' .

מי זכאי לגמול מנהל?

א.      עובד בשירות המדינה שמשכורתו מחושבת עפ"י הסכמים קיבוציים.

ב.      עובד שהשלים תקופת עבודה של 5 שנים רצופות בשירות המדינה.

ג.        עובד המדורג בדירוג המנהלי ושוהה בדרגה 15 ומעלה.

ד.      עובד שקיבל גמול השתלמות כאשר חלפו 12 חודשים לפחות ממועד תחילת הזכאות.

ה.      נתקבל אישור מהממונה על ההדרכה במשרד המאשר השתתפות לכל אחד ואחד משלושת השלבים של גמול מנהל ב'. בהיעדר אישור, לא תוכר ההשתלמות והעובד לא יהיה זכאי להטבות בגינה.

 

גמול מנהל ב' יתקיים בשלושה שלבים (פעימות), כאשר בכל שלב ישלים העובד 40 שעות לימוד שיזכו אותו בסכום של 105 ₪  לכל שלב ובסה"כ, עם תום השלב השלישי (בתום 120 שעות לימוד), יזוכה העובד ב-315 ₪ .

ניתן להתחיל ללמוד בחלוף 6 חודשים לפחות ממועד הזכאות לגמול השתלמות. בין כל פעימה של 40 שעות יש להמתין 6 חודשים עד לפעימה הבאה.

נושאי הלימוד הם הנושאים שיאושרו ע"י נציבות שירות המדינה ובלבד שלא תהיה כפילות בין ההשתלמות המבוקשת להשתלמויות שנלמדו בעבר ע"י העובד.

להלן תעריפי גמול השתלמות א' וגמול מנהל:

גמול השתלמות א 328.76 –

גמול מנהל לדירוג המנהלי:
 315
 - לאחר סיום שלושת השלבים (כל שלב מזכה ב- 105 ₪ (.

גמול השתלמות ב' לאקדמאים :
עד דרגה 40+ : 328.76 ₪
מדרגה 41 : 430.86 ₪
וועדת גמול ההשתלמות לעובדי המדינה בדירוג המנהלי
הסתדרות עובדי המדינה רח' ארלוזרוב 93 ת"א.

טלפון : 03-6921289  ימים א' - ה' בין השעות: 12.00-10.00

פירוט נוסף באתר: hahistadrut.org.il

 

3.       וועד העובדים דואג לרווחת העובדים בתחומים נרחבים מעבר לשמירה על זכויותיהם כגון: ימי כייף והעשרה, פעילויות ספורט, רווחה, השתלמויות וסיורים בחו"ל. העובדים מוזמנים לקחת חלק בפעילויות המתקיימות ע"י הוועד.

4.       בנק יהב – בשיתוף וועד העובדים והנהלת ביה"ח מגיע נציג בנק יהב למתן שרות בנקאי לעובדי בית החולים בחדר הוועד בכל יום רביעי החל מהשעה 12:00. במסגרת זאת יכולים העובדים המעוניינים בכך לקבל את כל שרותי הבנק במקום העבודה.

 

5.       שרות ביטוחים ופנסיה – במסגרת בדיקת קרנות הפנסיה והביטוחים לעובדים מגיעים במהלך השנה נציגים מטעם החברות למתן ייעוץ פנסיוני וביטוחי לעובדים המעוניינים בשרות זה.

6.       קבוצת קט-רגל – הקבוצה מנוהלת ע"י וועד העובדים בתמיכה מלאה של הנהלת ביה"ח וזוכה להישגים נכבדים. כמו כן, שותף וועד העובדים בפעילויות הספורט השונות של מטופלי המרכז ונוטל בהן חלק פעיל. עובדים המעוניינים להצטרף לקבוצה מוזמנים לפנות לוועד.

 

 

זכויות העובד לאחר קבלת הקביעות

1.       העובד רשאי להירשם לקרן הלוואות – בהורדה חודשית של 10.10 ₪ זכאי העובד לאחר שלושה חודשים לקבל הלוואת וועד בסך 10,000 ₪.

2.       הגדלת מתנה – העובד רשאי להגדיל את סכום הניכוי עבור המתנות הניתנות בחגים ראש השנה ופסח

ל-36.40 ₪ על מנת לקבל מתנת חג גדולה יותר.

3.       מלגות ע"ש רוני שלם -  רוני שלם ז"ל שימש כיו"ר הוועד הארצי הראשון של עובדי המנהל והמשק בבתי החולים הממשלתיים ולאחר פטירתו הוחלט להנציח את פועלו בקרן לחלוקת מלגות לוועדי עובדים.
זכאים לקבל את המלגה ילדי עובדי מנהל ומשק בלבד (ילדים לא נשואים), שהוריהם משלמים מס לוועד ארצי. מדובר בלימודים לתואר ראשון באוניברסיטאות, בטכניון ובמכללות המעניקות תואר אקדמאי מוכר.

 

 

 

בכל עניין ניתן לפנות לחברי וועד מנמ"ש ופרא-רפואי

אלי בדש, יו"ר הוועד    050-6265273                     יאיר אזר    050-6265270

אבישי כהן    050-6265244                                     פזית בן בסט-הרר 050-6265243

אבנר דוד       050-6265242                                                       

 

 

קליטה מהירה ובהצלחה

 

 

 

 

אלי בדש  יו"ר הועד הארצי של עובדי מנמ"ש ופרא-רפואיים

מר אלי בדש מכהן כ-20 שנה בראש ועד עובדי ביה"ח ו-4 קדנציות בועד הארצי.

בראש סדר העדיפויות שומר מר בדש על האינטרסים של בתי החולים הפסיכאטרים תוך שיתוף פעולה מלא עם שאר בתי החולים.

מאבקי העובדים במישור הארצי זוכים להשתתפות פעילה של עובדי ביה"ח ומהווים משענת נרחבת לפעולות הועד הארצי.

 

 

 

 

 

 

             אלי בדש - יו"ר הועד וסגן יו"ר הועד הארצי

                             מינהל ומשק ופרא-רפואי

 

שרות ביטוחים ופנסיה

במסגרת בדיקת קרנות הפנסיה והביטוחים לעובדים מגיעים נציגים מטעם החברות למתן ייעוץ פנסיוני וביטוחי לעובדים

המעוניינים בשירות זה.

ע"פ התיאום עם ועד העובדים מגיעים הנציגים לחדר הוועד אחת לשבוע.

 

בנק יהב

בשיתוף ועד העובדים והנהלת ביה"ח מגיע נציג בנק יהב למתן שירות בנקאי לעובדי בית החולים בחדר הועד

בכל יום רביעי בשבוע .

במסגרת זו יוכלו העובדים המעוניים בכך לקבל את כל שירותי הבנק במקום העבודה.

 

רווחה ימי כייף טיולים ופעילויות שונות

ועד העובדים דואג לרוווחת העובדים בתחומים נרחבים מעבר לשמירה על זכויותיהם.

 

תרבות

ספורט

השתלמויות

טיולים

ימי כייף והעשרה

רווחה

 

במסגרות אלו יוצאים העובדים לטיולים , ימי גיבוש, פעילויות ספורט מופעי תרבות ואומנות.

במסגרת הטיולים יצאו העובדים לטיול בברלין וחזרו עם חוויות ורשמים כבירים.

במסגרת טיול זה ערכו המטיילים טכס זיכרון לקורבנות השואה באתר הנצחה.

בעתידמתוכננים לצאת קבוצות נוספות לטיולי חוויה והעשרה בחו"ל ,במסגרת האגודה לקידום תודעות חברתית בהסתדרות.

  

               טכס זכרון לקורבנות השואה באתר הנצחה בברלין

 

 

 

 

 

רווחה ימי כייף טיולים ופעילויות שונות

ועד העובדים דואג לרוווחת העובדים בתחומים נרחבים מעבר לשמירה על זכויותיהם.

 

תרבות

ספורט

השתלמויות

טיולים

ימי כייף והעשרה

רווחה

 

במסגרות אלו יוצאים העובדים לטיולים , ימי גיבוש, פעילויות ספורט מופעי תרבות ואומנות.

במסגרת הטיולים יצאו העובדים לטיול בברלין וחזרו עם חוויות ורשמים כבירים.

במסגרת טיול זה ערכו המטיילים טכס לציון קורבנות השואה באתר הנצחה.

העתיד מתוכננים לצאת קבוצות נוספות לטיולי חוויה והעשרה בחו"ל במסגרת האגודה לקידום תודעות חברתית בהסתדרות.

  

 

תמונות מארועים ימי כייף טיולים

 

 

 

פעילויות ספורט ותחרויות

 

 קבוצת הקט-רגל המנוהלת ע"י ועד העובדים בתמיכה מלאה של הנהלת ביה"ח זוכה להישגים נכבדים ובמרחק נגיעה מאליפות ראשונה בהיסטוריה.

ארון הגביעים והמדליות (בתמונה) מציג את השגי הקבוצה בשנים האחרונות.

הקבוצה מנוהלת ע"י א.א.א. (אלי אבישי אבנר- חברי ועד עובדים).

ועד העובדים שותף מלא לפעילויות ספורט שונות של מטופלי המרכז ונוטל בהן חלק פעיל.

הפעילות הספוטיבית והתרבותית הינה בתמיכה מלאה של הנהלת ביה"ח.

 

גמר אליפות 2012 שער מנשה מסיימת במקום השני 

קבוצת הכדורגל :

 

איציק טפירו - שוער

אלעד גביזון - חלוץ סופה

שי בוכניק - בתהליכי קליטה

רוני גרבקי - יציבות ומשמעת

נחום ינקלביץ' - נשמה

יאיר עזר - ממלא מקום

אבישי כהן - כולבויניק

דני מסייב - חוזר לתהילת העבר

אלירן דוייב - סקורר

דן דוייב- הגנת "כיפת ברזל"

 

 

 

      ארון הגביעים עמוס..... אך יש עוד מקום לעוד

 

 

             קבוצת הקט-רגל בליגה למקומות עבודה

 

 

 

 

יום כייף בחמת גדר

 

 

קבוצת הכדורגל הנפלאה שלנו זוכה באליפות בתחרות לבתי חולים באזור 4/6/2013

 

עבור לתוכן העמוד